Antalya Dış Cephe Yalıtım Ve Boya

Antalya Dış Cephe Yalıtım Ve Boya

 

Antalya Dış Cephe Yalıtım Ve Boya; Evinizin veya işyerinizin estetik görünüm ve detay çözümlemelerde kullanılan kapı ve pencere söveleri isteğinize ve zevkinize göre çok çeşitli ebatlarda ve renklerde kullanılabilmektedir.

Binalarınızın dış cephelerine güzel ve dekoratif görünüm kazandıran söve uygulamaları ile birlikte Antalya Dış Cephe Yalıtım Ve Boya oalrak özel kullandığımız yağmur suyuyla kendini yıkama özelliğiyle  zaman içinde kirlenmeleri önlenmekte ve uzun seneler konutlarınıza aynı estetik değeri korumaları sağlanmaktadır.

Dış Cephe Süslemeleri

Dış Cephe ürünleri eski ya da yeni her türlü yapıda rahatlıkla kullanılabilen dekoratif yapı elemanlarından oluşur. Dış cephe süslemelerimiz  yüksek kalite (30dns) EPS malzemeden üretilmektedir.

Dış cephe ürünlerimizin dışı, dış cephe şartlarına dayanıklı akrilik sıva ile kaplıdır.

Ayrıca  Geçmişten Günümüze vazgeçilemeyen ahşap dokuyu straforla bütünleştirerek  ahşap görünümlü yalı baskı ve söveyi üretmektedir.

EPS yüksek basma dayanımı sayesinde sağlamdır. Bünyesine su almaz ve donma çözülme dayanımı yüksek olmasından dolayımı tabiat şartlarına karşı dayanıklıdır.  Dış cephede ki ısı değişimlerine karşı dayanıklı olduğu üniversite laboratuarlarında test edilmiştir.

Söve Uygulaması Nasıl Yapılır?

1.Cephelere iskele kurulur.

2.Birbirini takip eden yüzeyler için ip atılır.

3.Sövelerin  uç kısımları makine ile kesilerek arka yüzeyi yapıştırıcı ile  taraklanarak cepheye tutturulur.

4.Pencere üstleri ve diğer malzemelerde kapak yapılması gereken yerler makine ile kesiler deniz tutkalı ile tuturularak yapıştırıcı ile  cepheye monte edilir .

5.Pencere üzerlerine ve kat silme üzerlerine mastik geçilir .

6.Her boya en az 3 adet gelecek şekilde çivilenerek . kuruma gerçekleşince çiviler sökülür .

7.Tüm ek yerleri deniz tutkalı ile yapıştırılıp şişen deniz tutkallarının taşan kısımları spatula ile temizlenir.

8.Tüm ek yerleri ve çivi yerleri tamir harcı dile rütuş yapılarak kuruma tamamlanınca  yüzey düzgünlüğü sağlanarak şekilde zımpara işlemi yapılacaktır.

9.Uygulanan tüm malzemelerin terazide olmasına özen gösterilir.

10.Daha sonra astar uygulanarak yüzey boyaya hazır hale getirilir.

Dış cephe söve ürünleri hali hazırda mevcut yapı veya yeniden inşa edilen bütün yapılarda kullanılabilen hafif dekoratif dış cephe söve elemanlarıdır.

Dış cephe profillerimiz B1 sınıfı Alev almaz Beyaz EPS strafor Polistiren malzemeler kullanılmaktadır.. Antalya Dış Cephe Yalıtım Ve Boya Dış cephe söve ürünlerimiz doğal hava şartlarına karşı zarar görmemesi için üzeri, akrilik esaslı içinde birçok mineral barındıran söve harcı ile sıvanarak kurutulmaya bırakılır.

Dış Cephe Kaplamaları günümüz teknolojisiyle strafor söve olarak üretilen yüksek ısı yalıtım özelliği taşıyan Ahşap desenli cephe kaplaması olarak da üretilmektedir.

Comments Are Closed
Call Now Button